środa, 30 lipca 2014

Różowa szminka dla każdej z nas - jak dopasować ją do odcienia swojej cery?

Różowa szminka to absoluty must have - jest delikatniejsza od czerwieni, więc nadaje się nawet na co dzień i pasuje do każdego koloru skóry. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni odcień.


Odcień: Jasny
Pomadka: Jasna, blada skóra dobrze wygląda z dwoma rodzajami pomadek. Możesz wybrać szminki z bardzo dużą ilością pigmentu w intensywnym kolorze i skontrastować go z jasnym odcieniem twojej cery. W takim wypadku możesz pokusić się nawet o ostre, neonowe róże. Jeśli nie czujesz się dobrze w takim makijażu, pozostaje opcja druga - delikatne, romantyczne odcienie z odrobiną połysku. W takim wypadku przestaw się też na subtelniejsze kolory. Jeśli twoja skóra bywa zaczerwieniona, możesz zrónoważyć to za pomocą szminki w odcieniu brzoskwiniowym. Dla pozostałych dziewczyn proponujemy cukierkowe róże, a nawet liliowe fiolety
Odcień: Średni
Pomadka: Czasem jednak opłaca się być średniakiem - w tym wypadku na pewno, bo możecie wybierać w całym spektrum barw. Staraj się unikać tylko pomadek z niebieskim kolorem w bazie - sprawiają, że twarz wygląda nieco blado i podkreślają syndromy zmęczenia. Na co dzień najlepiej sprawdzą się koralowe odcienie i mieszanki różu i beżu. Na wieczór możesz iść na całość - róże o najgłębszych, najbardziej intensywnych odcieniach będą strzałem w dziesiątkę.
Odcień: Ciemny
Pomadka: Ciemna skóra doskonale łączy się z intensywnymi, neonowymi kolorami na zasadzie kontrastu. Fuksja, Radiant Orchid, a nawet zdecydowany odcień gumy balonowej będą u ciebie świetnie wyglądać. Jedynym, czego powinnaś unikać, jest gama wypranych odcieni - przygaszone, brudne róże, czy neutralne fiolety.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz